Knižní marketing

Vydat knihudostat ji mezi lidi jsou dvě naprosto odlišné disciplíny.

Bez zvládnutí té druhé je ta první jen zbytečná práce.

Chybí Vám základy? Stáhněte si eBook

Jak prodávat knihu

Děkuji za velmi užitečný e-book. Škoda, že jsem se k těmto informacím nedostala před vydáním první knihy. Udělala bych spoustu věcí jinak, případně v jiném pořadí. Po dočtení jsem si vypsala seznam bodů doporučení a postupně začínávám odškrtávat!

Lenka Hrušková

E-book je koncentrát znalostí a zkušeností užitečných při prodeji knih. Je nutné si ho zodpovědně nadávkovat (každý máme jinak rychlý metabolismus). Chceme zvýšit svou kondici a ne si přivodit kocovinu. Chceme se naučit jak se knižnímu trhu přizpůsobit ale pokud možno nepodlehnout.

Dušan Pirník

EBook je kvalitní shrnutí činností, které by měl autor, samovydavatel dělat, aby knihu prodal. Při čtení si člověk uvědomí, že je potřeba tento proces pojmout jako komplex více aktivit a já jsem si uvědomil, jak spoustu z těch věcí dělám nebo se snažím dělat, ale dost nesystematicky a málo vytrvale.

Lubomír Brož

Se zájmem jsem si přečetla Váš ebook Jak prodávat knihu. Propagaci knih se věnuji velmi aktivně, ale i přesto jsem tam našla asi tři věci, které mě zaujaly a o kterých jsem předtím nevěděla. Takže moc děkuji. Abych řekla pravdu, velmi by mě zajímala Vaše rozsáhlejší publikace. Škoda, že už není v prodeji.

Hanka Hindráková

Články, které Vás zasvětí do tajemství a strategií propagace knih zdarma:

ZÁKLADY

5 věcí, bez kterých propagace vaší knihy nebude nikdy fungovat

 

STRATEGIE

NÁSTROJE

Jak si vyrobit web pro knihu za 30 minut

 

Jak si jednoduše a rychle vytvořit vlastní obchod

 

Stále ještě nemáte dost informací?

Vydejte svou knihu u Nakladatelství KLIKA a dostanete 70stránkový návod na propagaci knih ZDARMA!